Nahoru

Archiv novinek

Kverulant poptává nový redakční systém pro svůj web

Několik let se nám o webové stránky starala firma Fresh Service. K editaci stránek jsme používali a stále ještě používáme jejich redakční systém FRESHCMS.  Je to uživatelsky přívětivý systém, ale firma Fresh Service už na něm nepracuje a tak zastarává a naše stránky tu a tam vystaveny hackerskému útoku. Řešením je přechod na systém Wordpress nebo na systém obdobný redakční systém. A to je přesně to, co nyní poptáváme.

Zhotovitel by měl zachovat vzhled a logiku našich stránek. Drobné úpravy a vylepšení nebudou na závadu. Naše stránky jsou hostovány u Active24 v režimu TURBO hosting. Kverulantovi stránky mají dvě podoby. Podoba bez reklam se zobrazuje všem, kteří přišli z jiných zdrojů než je server Seznam.cz. Těm co k nám poslal Seznam se zobrazují stránky s reklamou.  S tím, že reklama Seznamu se pro ty, kteří přišli ze Seznamu se zobrazuje jen:

Reklama Seznamu se ani pro ty, kteří přišli ze Seznamu se nezobrazuje zejména na

V sekci aktuality  https://www.kverulant.org/articles se obecně zobrazují aktuality staré nanejvýš tři měsíce. Nicméně v redakčním systému máme aktuality za posledních pět let. Ty chceme v systému zachovat. Články a fotografie jsou uloženy v Nette Framework. Dat je na serveru cca 20 GB, většina z toho jsou obrázky v archivu a texty.

Chceme mít možnost na stránky vkládat audio soubory s přehrávat je v nějakém playeru rovnou na stránkách. Chceme mít možnost na stránky vkládat pdf soubory.

Poptáváme také implementaci Google Analytics, Google Tag Manager, Google Pixel pro měření návštěvnosti.

Prosíme o zaslání nabídek na adresu vojtech.razima@actanonverba.cz. Nabídka by měla obsahovat stručný popis řešení, dobu za kterou to udělá, cenu včetně DPH (nejsme plátci), a něco o zhotoviteli, například nějaké reference.  Vyhodnotíme všechny nabídky zaslané do pondělka 6.7.2020 včetně a všem se ozveme. Nabídky vyhodnotíme do 15.7. a pak s vítězem uzavřeme smlouvu o provedení práce nebo mu vystavíme závaznou objednávku.

Zpět na výpis novinek